Elektrické vytápění, podlahové topné kabely, folie a infra rohože. - hopsematam

Přejít na obsah

Elektrické vytápění, podlahové topné kabely, folie a infra rohože.

Elektro práce a bleskosvody

ELEKTRICKÉ TOPENÍ

NÍZKÁ SAZBA ELEKTŘINY

Provádíme montáže i dodávku elektro kotle, tepelná čerpadla, přímotopy, topné rohože, topné folie, sálavé a infračervené panely.
Ochrana při výpadku elektrické sítě, záložní zdroj pro krbovou vložku a oběhové čerpadla ústředního topení.
KONTAKTUJTE NÁS
Zadejte prosím níže váš kontakt

Souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů.

ZDARMA PROVÁDÍMEZDARMA PROVÁDÍME

NEZÁVAZNÁ NÁVŠTĚVA
NÁVRHY A PORADENSTVÍ
CENOVÁ KALKULACE
ZÁRUKA NA PRÁCI 36 MĚSÍCŮ

NOVINKA

MONTÁŽ ELEKTRICKÝCH INFRA TOPNÝCH FÓLIÍ A ROHOŽÍ

Topné infra rohože
Topná rohož NanoCloth, Holandské společnosti HEVOLTA, představuje komfortní způsob vytápění, který díky speciální nano infra technologii prohřeje Váš prostor zdraví prospěšným teplem. Speciální tkanina je napuštěná unikátní směsí grafenu a grafitu. Napájená prostřednictvím speciálních kabelů vetkaných do rohože, zajišťujícím delší životnost, než běžné fólie. Převratný korejský systém nano infra tkaniny s reálnou životností až 80 let.

Provádíme kompletní montáže topných rohoží a fólií ve spolupráci se společností HEVOLTA. Kterou jsme byli proškoleni, hlídá odvedenou práci a kvalitu montáže z důvodu prodloužené záruky.
VÝHODY ROHOŽÍ A FÓLIÍ HEVOLTA
Rychlý náběh, nízké provozní náklady, bezúdržbový provoz s reálnou funkčností až 80 let. 30 let záruka na životnost tkaniny NanoCloth.
Unikátní topná nano tkanina, zalita grafitovo-grafenovou směsí. Do tkaniny jsou vpletené napájecí kabely topného systému, pro delší životnost, zcela odlišná než topné folie jiných výrobců, které používají měděné pásky. Celý náš systém je zalitý do dvojité izolační vrstvy.
Největší výhoda proti topným kabelům je, že při poruše jednoho místa, nepřestane topit celý topný okruh.
Moderní bezúdržbový chod bez poruch, okamžitý a rovnoměrný náběh. Možnost chytré domácnosti a nezávislé regulace teploty v každé místnosti.
Infračervené záření dlouhé vlnové délky poskytuje zdraví prospěšný účinek přirozeného slunečního světla. Vytváří zdravé klimatické prostředí, nevíří prach a tím eliminuje vznik alergií či jiných dýchacích onemocnění.
Topné infra folie Hevolta
Zdroj pro informace o výrobku a více informací v tomto katalogu výrobce HEVOLTA.

KATALOGY

TOPENÍ, FÓLIE A TOPNÉ ROHOŽE

Elektrické topné kabely FENIX

Elektrické topení

 • Tepelná čerpadla, přímotopy, elektrokotle, infrazářiče.
 • Bojlery ("novinka solární fotovoltaický bojler na 12V") a průtokový ohřívač.
 • Topné sálavé panely s umístěním na strop, nebo na zeď. V krásném barevném nebo zrcadlovem provedení.
 • Topné rohože pod dlažbu nebo plovoucí podlahu, včetně regulace a ovládání.

Topné sálavé panely

Vyhřívání okapu

 • Vyhřívání okapů proti zamrzání a tvoření rampouchu, včetně jejich svodů. Provádí se tam, kde můžou rampouchy ohrožovat na životech, můžou způsobit věcnou škodu, nebo zlepšení odtoku v okapovém systému.
 • K snížení nákladů na provoz se používá kvalitní regulační jednotka s externími čidly.
 • Vyhřívané kabely jsou vyráběny do extrémních podmínek, aby vydrželi co nejdelší dobu.

Ochrana okapu před zamrzáním

Topné kabely, folie a rohože

 • Vyhřívání chodníků, nebo příjezdových cest. Slouží proti uklouznutí, nebo šetří váš čas ,který trávíte odhazováním sněhu.
 • Topné folie, rohože a kabely pro velkoplošné podlahové vytápění interiéru. Pod dlažbu, do koupelen i pod plovoucí, dřevěné a vinilové podlahy.
 • Jako hlavní i doplňkové topení.
 • Ohřev potrubí proti zamrznutí vody, nebo odpadu.
 • Vše řídí elektronika, takže nemusíte se o nic starat.

Vyhřívání dlažby

Regulace topení, ovládání a regulace.

 • Používáme klasické termostaty ( drátové i bezdrátové), termostaty s GSM modulem ( pro dálkové spínání) a nebo inteligentní řídící jednotky pro ovládání přes PC a chytrým mobilním telefónem.
Podlahová elektrrická topná rohož

BUDOUCNOST JE ELEKTŘINA


  PRO KOTLE A KRBOVÉ VLOŽKY  

Záloha topného okruhu při výpadku proudu
Až 24.hodin na jednu řídící jednotku.


 • Naše firma provádí zálohu topného systému při výpadku elektrického proudu. Cena za montáž je individuální, provedeme i výměnu čerpadla v topném systému a připojení komponentů se spuštěním zálohy. Používáme  energeticky úsporné oběhové čerpadlo napájené ze sítě a roztečí příruby 130 a 180mm.

Oběhové čerpadlo GPA-25-4-130(180)
Splňuje nařízení Komise Evropského Společenství č. 641/2009, které určuje požadavky na  energetickou náročnost oběhových čerpadel. S platností od 1. ledna 2013 musí index energetické účinnosti (EEI) oběhových čerpadel uváděných na trh dosahovat hodnoty nejvýše 0,27. Čerpadlo je určeno k zajištění cirkulace vody (přenosové kapaliny) v topných systémech. Není vhodné k zajištění oběhu hořlavých kapalin.

Soubory ke stažení:      GPA-25-4-130.             GPA-25-4-180.

Řídící jednotka CP-201M
Obsahuje obvody pro dobíjení zálohovacího akumulátoru. Řídící jednotka CP-201M pracuje se dvěma typy bezúdržbových akumulátoru – SA214-18 (záloha až 24 hodin) nebo SA214-7 (záloha až 9 hodin). Zálohovaný zdroj napájení slouží jak pro chod čerpadla, tak i pro funkci regulátoru směšovacího ventilu. Při výpadku sítě tedy funguje nejen cirkulace, ale může pokračovat i řízení teploty otopné vody na nastavenou hodnotu. Řídící jednotka má zabudovanou auto-diagnostiku, která kontroluje funkci všech klíčových částí a dokáže upozornit na případnou poruchu (např. ztrátu kapacity akumulátoru, mechanické zablokování čerpadla, poškození čidla teploty apod.) nebo na kritický provozní stav topné soustavy (přetopení, nebezpečí zamrznutí apod.).
Řídící jednotka CP-201M obsahuje, kromě vlastní řídící elektroniky i nezávislý napájecí zdroje – síťový napájecí zdroj a neobsahuje zálohovací akumulátor. Řídící elektronika zajišťuje nabíjení záložního zdroje a jeho monitorování.

Soubory ke stažení:      CP-201M Řídící jednotka.

Jablotron SA214-18
Bezúdržbové zálohovací akumulátory 12V. Lze použít do Jablotron alarmů i pro systémy ovládání topení Jablotron.
Parametry: 12V / 18 Ah.

Cena 9300,-  bez Dph - cena je bez montáže.
- Montáž je individuální, stanoví se na základě osobní prohlídky.


Používáme i záložní zdroje s měničem napětí na 230V, pro instalaci oběhového čerpadla na 230V. Výhodou je jednodušší instalace do stávajícího topného systému.
Místo působnosti, region Moravskoslezský kraj

Okres Ostrava ( Slezská Ostrava, Centrum, Marianské hory, Přívoz, Poruba, Zábřeh, Dubina, Hrabůvka, Vítkovice, Výškovice, Stará Bělá, Nová Bělá, Klimkovice ), Opava, Hlučín, Studénka,  Bílovec, Bohumín, Karviná, Orlová, Frýdek-Místek a jejich okolí.

Jako jsou Michálkovice, Rychvald, Petřvald, Bobrovníky, Lhotka u Hošťalkovic, Hošťalkovice, Petřkovice, Ludgeřovice, Markvartovice, Antošovice, Koblov, Šilheřovice, Hať, Darkovice, Darkovičky, Kozmice, Vřesina, Píšt, Dolní Benešov, Kravaře, Velká Polom, Háj ve Slezsku, Děhylov, Mokré Lazce, Hrabyně, Lhota, Čavisov, Bohuslavice.
Frýdlant nad Ostravicí, Čeladná, Brušperk, Studénka, Klimkovice.

V případě zájmu volejte:

777 669981

Facebook Google+ Twitter Print Email
David Sobotík
TEL: 777 669 981
EMAIL: elektroprace@hopsematam.cz
David Sobotík
TEL: 777 669 981
EMAIL: elektroprace@hopsematam.cz
BTC, LTC, platby za elektroinstalace
Návrat na obsah