Bitcoinový elektrikář - hopsematam

Přejít na obsah

Bitcoinový elektrikář

Články a volný čas > Dokumenty
BITCOIN ELEKTRIKÁŘ
Elektřinu za bitcoiny
Jako  moderní elektrikář se zájmem o moderní technologie, chci jít s dobou a  proto jsem zavedl do svého portfolia i možnost platby mých služeb za  kryptoměny, jako je např. Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), tron (trx) i jiné. Možná, že jsem i první Bitcoinový elektrikář v  České republice.

Na uložení bitcoinů je  nejbezpečnější použít osobní "Šifrovací Bitcoinnový trezor", který  můžete koupit na Alza.cz nebo můžete využít i online peněženku. Já  osobně mám zatím výbornou zkušenost s bitcoinovou online peněženkou u "WIREXu "Je to více než jen peněženka, jedná se o směnárnu, peněženku a má i vlastní VISA kreditní kartu. Má skvělé kurzy a poplatky, oproti jiným peněženkám a směnárnám. Pro vklad a výběr  Bitcoinu (BTC), můžete využít i provozovatele bankomatů na BTC a vklady  a výběry v trafice GECO tabák v České Republice přes společnost  wBTCb.cz, s.r.o. a jejich partnerské stránky easycoin.cz

V případě platby v BTC směřujte příkaz na mou adresu peněženky
1JefGkxwpjp2SECZo7SVLhyo6aXSaqYEHs

Platba  proběhne, že dle předchozí domluvy, nebo rozpočtu se vystaví faktura (  zálohová, nebo daňový doklad), která bude vystavená k platbě v českých  korunách. Z důvodu velkého pohybu změn kurzu, hodnoty BTC a problémů tím  možných. Bude doklad s týdenní splatností, kdy přišlé platby do mé  virtuální peněženky, převedu na české koruny.

V případě reklamace, nebo důvodu jakéhokoli vrácení nám zaslaných peněz bude kupní cena vrácena v českých korunách a ve
výši dané, nebo uvedené na faktuře. Vrátit kupní cenu v kryptoměně není možné.
BTC peněženku mám u
Facebook Google+ Twitter Print Email
David Sobotík
TEL: 777 669 981
EMAIL: elektroprace@hopsematam.cz
David Sobotík
TEL: 777 669 981
EMAIL: elektroprace@hopsematam.cz
BTC, LTC, platby za elektroinstalace
Návrat na obsah