Elektroinstalace, zabezpečení, hromosvody, datové sítě. - hopsematam

Elektrikář Ostrava, Hlučín a Opava.
Přejít na obsah

Elektroinstalace, zabezpečení, hromosvody, datové sítě.

O nás

EZS zabezpečení
- Zabezpečení, ochrana objektu
a osob
- GSM, GPS, PC, Smartphone

O nás

Hromosvody
-
Montáže hromosvodů a zemnění
- Oddálené jímače, a bleskojistky

Firma Sobotík David
      
byla založena v roce 2005 se zaměřením na elektroinstalace silnoproudého a slaboproudého typu, se sídlem v Ostravě. Působíme převážně v Moravskoslezském kraji, ale bezproblémů realizujeme zakázky z celé ČR.

Hlavním předmětem naší firmy jsou silnoproudé rozvody v rodinných domech, bytech, obchodech, průmyslových provozech atd., ale provedeme i slaboproudé rozvody např. televizní, datové, telefonní, pro alarmy a zabezpečení EZS, domácí telefony atd. Co nedokážeme sami, ve specializovaných odvětví našeho oboru, jsme schopni zajistit dodavatelsky od našich spolehlivých smluvních partnerů.

Provádíme zakázky menších i větších objemů, včetně těch na klíč. Pro své zákazníky můžeme zajistit vše od projektu po revizi.


Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.


S pozdravem, Sobotík David elektrikář.

Služby

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby, rozumíme moderním  technologiím a chodíme na odborná školení. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Sobotík David Elektrikář

Máte zájem, nechte se kontaktovat.
Zadejte prosím níže váš kontaktBlog Hopsematam
Montáže IP kamerových systému
Kvalitní full HD kamerové IP systémy
Vytvořil David S - 26/3/2017
IP Intercomové systémy
Sympatický a inteligentní vrátný 2N® Helios je moderní dveřní interkom s perfektním designem a funkcemi, které nenajdete zdaleka u každých dveří. Jedná se o komunikační…
Vytvořil David S - 17/4/2016
AHD Kamerové systémy
V letošním roce se dostali AHD kamerové systémy na cenovou úroveň anologových systému a kvalitou obrazu srovnatelnou s IP kamerovými systémy. Nyní jsme je zařadili i do našeho…
Vytvořil David S - 12/3/2016
Obchodní partner aukční síně
Ušetřete! Pojďte do aukce.
Vytvořil David S - 26/10/2014
Diskuze
Ochrana Sat příjimače
Vytvořil David S - 18/5/2014
Vítáme vás na našem webu
Nashledanou Sobotík David
Vytvořil David S - 30/12/2012
Místo působnosti, region Moravskoslezský kraj

Okres Ostrava ( Slezská Ostrava, Centrum, Marianské hory, Přívoz, Poruba, Zábřeh, Dubina, Hrabůvka, Vítkovice, Výškovice, Stará Bělá, Nová Bělá, Klimkovice ), Opava, Hlučín, Studénka,  Bílovec, Bohumín, Karviná, Orlová, Frýdek-Místek a jejich okolí.

Jako jsou Michálkovice, Rychvald, Petřvald, Bobrovníky, Lhotka u Hošťalkovic, Hošťalkovice, Petřkovice, Ludgeřovice, Markvartovice, Antošovice, Koblov, Šilheřovice, Hať, Darkovice, Darkovičky, Kozmice, Vřesina, Píšt, Dolní Benešov, Kravaře, Velká Polom, Háj ve Slezsku, Děhylov, Mokré Lazce, Hrabyně, Lhota, Čavisov, Bohuslavice.
Frýdlant nad Ostravicí, Čeladná, Brušperk, Studénka, Klimkovice.

Návrat na obsah